قالب وبلاگ
رویای رود
به دانشمندان حفاظت از دریا کمک می کند تا اصول مربوط به اقیانوس شناسی ، بوم شناسی ، مردم شناسی ، اقتصاد ، علوم سیاسی و سایر علوم طبیعی و اجتماعی را برای مدیریت و حفظ تنوع زیستی دریایی به کار گیرند. درک چگونگی و چگونگی فرایندهای اجتماعی و زیست محیطی در تلاش برای دستیابی به اقیانوس های سالم و پایدار را تسهیل می کند با استفاده از ترکیبی از مواد نمایشگاهی ، رویکردهای عملی و مباحث نظری آینده نگر برای افزایش ارزش برای خوانندگان با توجه به تحقیق ، مدیریت و برنامه ریزی حفاظت
پيوندهای روزانه

تحقيقات با منبع كنترل كنترل ، جلد 2: تحولات و مشكلات اجتماعي به دنبال كمك به توضيح شبكه شناسي است كه منبع كنترل در آن تعبيه شده است. در مطالعه پیشینیان ، همراهان و انشعابات گسترده این سازه می توانیم معنای آن را با وضوح بیشتری ببینیم. این کتاب به سه قسمت تنظیم شده است. قسمت اول مربوط به یک حوزه از تحقیقات کنترل است که مورد توجه سیگنال روانشناسانی است که به تحقیق و تئوری شخصیت می پردازند. اگر منبع کنترل پیش بینی کننده مهمی از رفتار است ، پس باید چیزی در مورد ریشه آن و نقشی که در مراحل مختلف طول عمر دارد ، بدانیم. فصل های بخش اول به توسعه چنین رویکردی در طول عمر برای منبع تحقیق کنترل کمک می کند. بخش دوم بر کاربردهای دو مسئله بالینی - اجتماعی متمرکز است: بی ثباتی در ازدواج و اعتیاد به الکل. بخش III استفاده از منبع کنترل را به عنوان یک متغیر تعدیل کننده بررسی می کند. در اینجا ، پاسخ به محدودیت های موقعیتی خاص یا ویژگی های محیط از نظر وضعیت در محل متغیرهای کنترل ارزیابی می شود. به این ترتیب صحبت در مورد تأثیرات خاص درمان یا روشهای آموزشی بر افرادی که از نظر خصوصیات شخصیتی مانند منبع کنترل متفاوت هستند امکان پذیر است ، به همان روشی که طرفداران تعامل گرایی همیشه توصیه کرده اند.ز آنجا که اندازه دستگاه ها در صنایع نیمه هادی در حال کاهش است ، در برابر ذرات کوچکتر آلاینده آسیب پذیرتر می شوند و اکثر تکنیک های معمول تمیزکاری که در صنعت به کار رفته اند ، در مقیاس های کوچکتر کارایی ندارند.
مجموعه کتاب تحولات در آلودگی و تمیز کردن سطح به عنوان یک کل منبع بسیار خوبی از اطلاعات در مورد این روش های جایگزین تمیز کردن و همچنین روش های توصیف و اعتبار سنجی سطح را فراهم می کند. هر جلد موضوعی خاص دارد و شامل تکنیک های اصلی و تحولات اخیر در منطقه است.
فصل های این جلد به منابع آلاینده های سطحی و روش های مختلف برای جمع آوری و توصیف آنها و همچنین روش های اعتبار سنجی تمیز می پردازد. جنبه های نظارتی نظافت نیز تحت پوشش قرار می گیرد. مجموعه موضوعات این کتاب بی نظیر است و جلد های دیگر این مجموعه را تکمیل می کند.
این کتابها توسط کارشناسان برجسته در زمینه آلودگی سطح ذرات در مقیاس کوچک ، کنترل تمیز کردن و تمیز کردن ویرایش می شود ، مرجع ارزشمندی برای محققان و مهندسان تحقیق و توسعه ، تولید ، کنترل کیفیت و مشخصات خرید در بسیاری از صنایع مانند: هوا فضا ، خودرو ، زیست پزشکی ، دفاعی ، انرژی ، تولید ، میکروالکترونیک ، اپتیک و زیروگرافی.ارائه یک بررسی پیشرفته و بهترین راهنمایی برای دانشمندان و مهندسانی که در زمینه تمیز کردن سطح و یا کنترل عواقب آلودگی سطح فعالیت دارند.ت در آلودگی و تمیز کردن سطح: برنامه های تکنیک های تمیز کردن ، جلد یازدهم ، بخشی از تحولات در مجموعه آلودگی و تمیز کردن سطح ، راهنمای پیشرفت های اخیر در استفاده از تکنیک های تمیز کردن برای از بین بردن آلودگی سطحی در صنایع مختلف ، مانند هوا فضا ، خودرو ، زیست پزشکی ، دفاعی ، انرژی ، تولید ، میکرو الکترونیک ، اپتیک و زیروگرافی. مطالب موجود در این نسخه جدید برنامه های تمیز کردن را در یک مرجع آسان گردآوری می کند که به طور کامل برای ترکیب برنامه ها و تکنیک های جدید به روز شده است. به طور کلی ، این مجموعه مرجع منحصر به فردی برای متخصصان و دانشگاهیان است که در زمینه آلودگی و تمیز کردن سطح کار می کنند.آخرین اطلاعات فنی بررسی شده در مورد برنامه های تمیزکاری دقیق را که توسط متخصصان مستقر در این زمینه نوشته شده است ، ارائه می دهد
یک منبع واحد در زمینه کاربردهای تکنیک های نوآورانه تمیزکاری دقیق برای طیف گسترده ای از صنایع فراهم می کند
به عنوان راهنمای انتخاب روشهای تمیز کردن دقیق برای کاربردهای خاص خدمت می کند
به روندهای مداوم کوچک شدن اندازه دستگاه و آسیب پذیری آلودگی در طیف وسیعی از صنایع ، که توسط صنعت نیمه هادی و دیگران هدایت می شود ، می پردازد.
شامل جنبه های نظارتی جدید است


تعداد بازدید : 30
[ جمعه 28 خرداد 1400 ] [ 19:12 ] [ رویا رودیاری ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


حفاظت از اقیانوس آنتروپوسن: علم میان رشته ای در حمایت از طبیعت و مردم بر راهکارهایی برای ارتباط بهتر عمل حفاظت از دریا با نیازها و اولویت های جمعیت در حال رشد جهانی انسان تأکید دارد. این مفهوم طبیعت و مردم به عنوان بخشی از اکوسیستم های مشترک ، با روش های میان رشته ای و برنامه های مبتنی بر علم برای پایداری همراه است.

چالش اصلی پیش روی حفاظت ، توسعه ابزارهای عملی برای پرداختن به ارتباط سلامت اکوسیستم و رفاه انسان ، پیشرفت علم اساسی بین رشته ای است که اساس عمل حفاظت است و اجرای این علم در تصمیم گیری برای مدیریت ، حفظ و بازیابی اکوسیستم های اقیانوس.

اگرچه انسان ها به طور عمدی و ناخواسته محیط خود را برای هزاران سال تغییر شکل داده اند ، اما مقیاس و دامنه نفوذ انسان بر اقیانوس ها در انسان انسانی بی سابقه است. علوم اقیانوس دانش ما را در مورد تهدیدات و تأثیرات یکپارچگی اکولوژیکی افزایش داده است ، اما مقیاس منحصر به فرد و دامنه تغییرات عدم اطمینان در مورد پاسخ سیستم های پویا اجتماعی - زیست محیطی را افزایش می دهد. بنابراین ، برای درک و محافظت از تنوع زیستی اقیانوس ها و بهبود تأثیرات منفی تغییر اقیانوس بر مردم ، درک باورها ، ارزش ها ، رفتارها و تأثیرات انسانی حیاتی است. برعکس ، در یک سیاره تحت سلطه انسان ،درک و پرداختن به بهزیست

آرشيو مطالب
آمار سایت
افراد آنلاین :
بازديدهاي امروز :
بازديدهاي ديروز :
كل بازديدها :
بازدید این هفته :
بازدید این ماه :
تعداد نظرات :
تعداد كل مطالب :