قالب وبلاگ
رویای رود
به دانشمندان حفاظت از دریا کمک می کند تا اصول مربوط به اقیانوس شناسی ، بوم شناسی ، مردم شناسی ، اقتصاد ، علوم سیاسی و سایر علوم طبیعی و اجتماعی را برای مدیریت و حفظ تنوع زیستی دریایی به کار گیرند. درک چگونگی و چگونگی فرایندهای اجتماعی و زیست محیطی در تلاش برای دستیابی به اقیانوس های سالم و پایدار را تسهیل می کند با استفاده از ترکیبی از مواد نمایشگاهی ، رویکردهای عملی و مباحث نظری آینده نگر برای افزایش ارزش برای خوانندگان با توجه به تحقیق ، مدیریت و برنامه ریزی حفاظت
پيوندهای روزانه

فاجعه ثابت: سوnutتغذیه ، قحطی و خشکسالی با خشکسالی سال 1972 روبرو است و بر شرایط اساسی اجتماعی که به تأثیرات آن مربوط است ، تأکید می کند. این کتاب رابطه خشکسالی را به عنوان یک واقعه هواشناسی و قحطی که نتیجه آن یک واقعه اجتماعی است بررسی می کند. اثرات فجایع طبیعی توسط ساختارهای اجتماعی و فرایندهای سیاسی در بسیاری از کشورهای جهان تغییر شکل می یابد ، که بیش از این می تواند ناشی از خود علت فیزیکی باشد. موازی قابل توجهی که در این مطالعه پدیدار می شود این است که تجزیه و تحلیل اقلیمی به معنای مراجعه به فرآیندهای فضا و زمان در مقیاس بزرگ است. قحطی همچنین به عنوان ناهنجاری در فرآیندهای کلان در جامعه رخ می دهد - قحطی سطح تغذیه را در جوامع تغییر می دهد.متن یک چارچوب نظری برای یک ابزار تشخیصی کاملاً مناسب از نظر روش شناختی ارائه می دهد که می تواند در مطالعه "وقایع واقعی" در موارد قبلی فاجعه های بزرگ به دلیل عوامل اقلیمی مورد استفاده قرار گیرد. مطالعات موردی شامل مواردی است که در ساحل ، اتیوپی ، هند ، چین ، انگلستان و برزیل اتفاق افتاده است. از جمله چندین توصیه ، پیشنهادی که این کتاب در مدیریت اثرات خشکسالی ارائه می دهد ، اتخاذ روشی مشابه روش صلیب سرخ است. این کتاب برای اقتصاددانان ، محیط بانان ، بوم شناسان و سیاستگذاران مناسب در زمینه مدیریت بحران ، تولید مواد غذایی و توسعه روستایی مناسب است.از جمله چندین توصیه ، پیشنهادی که این کتاب در مدیریت اثرات خشکسالی ارائه می دهد ، اتخاذ روشی مشابه روش صلیب سرخ است. این کتاب برای اقتصاددانان ، محیط بانان ، بوم شناسان و سیاستگذاران مناسب در زمینه مدیریت بحران ، تولید مواد غذایی و توسعه روستایی مناسب است.از جمله چندین توصیه ، پیشنهادی که این کتاب در مدیریت اثرات خشکسالی ارائه می دهد ، اتخاذ روشی مشابه روش صلیب سرخ است. این کتاب برای اقتصاددانان ، محیط بانان ، بوم شناسان و سیاستگذاران مناسب در زمینه مدیریت بحران ، تولید مواد غذایی و توسعه روستایی مناسب است.

تعداد بازدید : 27
[ چهارشنبه 12 خرداد 1400 ] [ 4:05 ] [ رویا رودیاری ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


حفاظت از اقیانوس آنتروپوسن: علم میان رشته ای در حمایت از طبیعت و مردم بر راهکارهایی برای ارتباط بهتر عمل حفاظت از دریا با نیازها و اولویت های جمعیت در حال رشد جهانی انسان تأکید دارد. این مفهوم طبیعت و مردم به عنوان بخشی از اکوسیستم های مشترک ، با روش های میان رشته ای و برنامه های مبتنی بر علم برای پایداری همراه است.

چالش اصلی پیش روی حفاظت ، توسعه ابزارهای عملی برای پرداختن به ارتباط سلامت اکوسیستم و رفاه انسان ، پیشرفت علم اساسی بین رشته ای است که اساس عمل حفاظت است و اجرای این علم در تصمیم گیری برای مدیریت ، حفظ و بازیابی اکوسیستم های اقیانوس.

اگرچه انسان ها به طور عمدی و ناخواسته محیط خود را برای هزاران سال تغییر شکل داده اند ، اما مقیاس و دامنه نفوذ انسان بر اقیانوس ها در انسان انسانی بی سابقه است. علوم اقیانوس دانش ما را در مورد تهدیدات و تأثیرات یکپارچگی اکولوژیکی افزایش داده است ، اما مقیاس منحصر به فرد و دامنه تغییرات عدم اطمینان در مورد پاسخ سیستم های پویا اجتماعی - زیست محیطی را افزایش می دهد. بنابراین ، برای درک و محافظت از تنوع زیستی اقیانوس ها و بهبود تأثیرات منفی تغییر اقیانوس بر مردم ، درک باورها ، ارزش ها ، رفتارها و تأثیرات انسانی حیاتی است. برعکس ، در یک سیاره تحت سلطه انسان ،درک و پرداختن به بهزیست

آرشيو مطالب
آمار سایت
افراد آنلاین :
بازديدهاي امروز :
بازديدهاي ديروز :
كل بازديدها :
بازدید این هفته :
بازدید این ماه :
تعداد نظرات :
تعداد كل مطالب :