قالب وبلاگ
رویای رود
به دانشمندان حفاظت از دریا کمک می کند تا اصول مربوط به اقیانوس شناسی ، بوم شناسی ، مردم شناسی ، اقتصاد ، علوم سیاسی و سایر علوم طبیعی و اجتماعی را برای مدیریت و حفظ تنوع زیستی دریایی به کار گیرند. درک چگونگی و چگونگی فرایندهای اجتماعی و زیست محیطی در تلاش برای دستیابی به اقیانوس های سالم و پایدار را تسهیل می کند با استفاده از ترکیبی از مواد نمایشگاهی ، رویکردهای عملی و مباحث نظری آینده نگر برای افزایش ارزش برای خوانندگان با توجه به تحقیق ، مدیریت و برنامه ریزی حفاظت
پيوندهای روزانه

حفاظت از حشرات و زیستگاه های آنها مجموعه مقالاتی است که در پانزدهمین سمپوزیوم انجمن حشره شناسی سلطنتی لندن در دپارتمان فیزیک سخنرانی تئاتر کالج امپریال ، لندن ، در تاریخ 14-15 سپتامبر 1989 ارائه شده است. تنوع زیستگاههای حشره شناسی و محیط زیست در سراسر جهان ، و ارزش حشرات را برای بشریت برجسته می کند. برخی از پیشنهادهای عملی برای حفاظت ، به ویژه در جنگل های گرمسیری و جزایر ، جایی که تنوع آنها بیشتر است ، نیز ارائه شده است. این کتاب به نیروی مداوم برای حفاظت و محافظت از تنوع بیولوژیکی زمین اضافه خواهد کرد.

حفاظت از مطالب کتابخانه ای و بایگانی و هنرهای گرافیکی ادامه کار کنفرانس بین المللی کمبریج 1980 در زمینه حفاظت از مواد کتابخانه ای و بایگانی و هنرهای گرافیکی است. این سمپوزیوم پیشرفت های موجود در زمینه حفاظت از آثار تاریخی و هنری را بررسی می کند. این کتاب شامل موضوعات مرتبط مانند استفاده از روشهای مختلف برای حفظ کاغذ مانند سفید کردن و بافر قلیایی است. تعمیر ، آرامش ، صحافی ، دست زدن و نمایش محصولات ساخته شده از پوست و پوست. و حفاظت از کتابها و صحافی ها. این متن برای بایگانی ها ، کتابداران و متصدیان موزه که علاقه مند به پیشرفت های علمی در زمینه حفاظت و چگونگی کمک به آنها در حرفه خود هستند ، توصیه می شود.

در طول بیست سال گذشته افزایش چشمگیری در فعالیت های زیرآبی مانند غواصی وجود داشته است که همراه با ماجراجویی و سرنوشت همیشه مرتبط با غرق شدن کشتی منجر به تحولات سریع در کشف و حفاری مواد غرق شده کشتی شده است. این کشتی های غرق کشتی "کپسول های زمانی" بسیار ارزشمندی هستند که در اکثر موارد با محیط خود به تعادل رسیده اند. به محض جابجایی آثار باستانی در محل اسقاط ، این تعادل به هم می خورد و ممکن است مصنوعات رو به زوال بروند ، گاهی اوقات به روشی سریع و ویرانگر. در حقیقت حفاری بدون در اختیار داشتن امکانات حفاظتی خرابکاری است - باقیمانده آثار بسیار امن تر در بستر دریا است. کشتی های معروف معروف مانند ماری رز (1545) ،Wasa (1628) و Batabia (1629) نه تنها توجه جهان را به این یافته های منحصر به فرد جلب کرده اند ، بلکه مشکلات حفاظتی فوق العاده ای نیز ایجاد کرده اند. تصفیه یک بدنه چوبی غرقاب در آب 30 متری یا توپ بزرگ چدنی هنوز باعث سردرد محافظه کاران می شود.

اصل حفاظت از تقارن مداری و کاربرد آن را بررسی می کند. محتوای اصلی این اصل این بود که واکنش ها به آسانی تعداد بازدید : 15
[ چهارشنبه 12 خرداد 1400 ] [ 4:03 ] [ رویا رودیاری ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


حفاظت از اقیانوس آنتروپوسن: علم میان رشته ای در حمایت از طبیعت و مردم بر راهکارهایی برای ارتباط بهتر عمل حفاظت از دریا با نیازها و اولویت های جمعیت در حال رشد جهانی انسان تأکید دارد. این مفهوم طبیعت و مردم به عنوان بخشی از اکوسیستم های مشترک ، با روش های میان رشته ای و برنامه های مبتنی بر علم برای پایداری همراه است.

چالش اصلی پیش روی حفاظت ، توسعه ابزارهای عملی برای پرداختن به ارتباط سلامت اکوسیستم و رفاه انسان ، پیشرفت علم اساسی بین رشته ای است که اساس عمل حفاظت است و اجرای این علم در تصمیم گیری برای مدیریت ، حفظ و بازیابی اکوسیستم های اقیانوس.

اگرچه انسان ها به طور عمدی و ناخواسته محیط خود را برای هزاران سال تغییر شکل داده اند ، اما مقیاس و دامنه نفوذ انسان بر اقیانوس ها در انسان انسانی بی سابقه است. علوم اقیانوس دانش ما را در مورد تهدیدات و تأثیرات یکپارچگی اکولوژیکی افزایش داده است ، اما مقیاس منحصر به فرد و دامنه تغییرات عدم اطمینان در مورد پاسخ سیستم های پویا اجتماعی - زیست محیطی را افزایش می دهد. بنابراین ، برای درک و محافظت از تنوع زیستی اقیانوس ها و بهبود تأثیرات منفی تغییر اقیانوس بر مردم ، درک باورها ، ارزش ها ، رفتارها و تأثیرات انسانی حیاتی است. برعکس ، در یک سیاره تحت سلطه انسان ،درک و پرداختن به بهزیست

آرشيو مطالب
آمار سایت
افراد آنلاین :
بازديدهاي امروز :
بازديدهاي ديروز :
كل بازديدها :
بازدید این هفته :
بازدید این ماه :
تعداد نظرات :
تعداد كل مطالب :