قالب وبلاگ
رویای رود
به دانشمندان حفاظت از دریا کمک می کند تا اصول مربوط به اقیانوس شناسی ، بوم شناسی ، مردم شناسی ، اقتصاد ، علوم سیاسی و سایر علوم طبیعی و اجتماعی را برای مدیریت و حفظ تنوع زیستی دریایی به کار گیرند. درک چگونگی و چگونگی فرایندهای اجتماعی و زیست محیطی در تلاش برای دستیابی به اقیانوس های سالم و پایدار را تسهیل می کند با استفاده از ترکیبی از مواد نمایشگاهی ، رویکردهای عملی و مباحث نظری آینده نگر برای افزایش ارزش برای خوانندگان با توجه به تحقیق ، مدیریت و برنامه ریزی حفاظت
پيوندهای روزانه

ماهی و صدف ماهیانه سالانه نزدیک به 70 میلیون تن پروتئین حیوانی خوراکی جهان را تشکیل می دهد. با این حال ، به دلیل این تقاضا ، سهام عظیم قبلا غالباً تا حد انقراض خسته شده اند. این اثر گسترده که در نوع خود اولین کتاب در زمینه تنوع زیستی آب شیرین / دریایی است ، وضعیت فعلی مدیریت منابع ژنتیکی ، نیازها و محدودیت های آن ، عوامل مختلف مداخله گر انسانی مانند آلودگی و صید بی رویه و مشکلات ناشی از گونه های مختلف را بررسی می کند. و سبک زندگی. این بحث در مورد حفاظت از منابع ماهی و صدف توسط چهار گروه مختلف نشان داده شده است: ماهی آزاد آتلانتیک ، صدف حجامت شده ، ماهی کپور معمولی و چینی و ماهی تیلاپیا. این نتایج ، حاصل همکاری نه نفر از متخصصان پیشرو جمعیت و تولید کننده ژنتیک ، پرورش دهندگان آبزی ،و بوم شناسان رفتاری و رفتاری باید به یک منبع اساسی مفید برای زیست شناسان ، دانشمندان و مشاوران در زمینه بررسی مسائل روز در علوم شیلات تبدیل شوند.

  • چهار صفحه صفحه صفحه رنگی
  • بانک اطلاعاتی سازمانهای کلیدی برای اهداف تماس
  • پیشگفتار دکتر مایک اشتراوس ، آم. برای پیشرفت علم ؛ و دکتر پیتر دی ، دانشگاه راتگرز
  • چهار مطالعه موردی عمیق توسط متخصصان بین المللی
  • ویراستاران نام عمده ای در علم شیلات دریایی / آب شیرین هستند
  • در ابتدا توسط آکادمی ملی علوم ایالات متحده حمایت و بررسی شد
حفاظت از حشرات و زیستگاه های آنها مجموعه مقالاتی است که در پانزدهمین سمپوزیوم انجمن حشره شناسی تعداد بازدید : 63
[ چهارشنبه 12 خرداد 1400 ] [ 4:00 ] [ رویا رودیاری ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


حفاظت از اقیانوس آنتروپوسن: علم میان رشته ای در حمایت از طبیعت و مردم بر راهکارهایی برای ارتباط بهتر عمل حفاظت از دریا با نیازها و اولویت های جمعیت در حال رشد جهانی انسان تأکید دارد. این مفهوم طبیعت و مردم به عنوان بخشی از اکوسیستم های مشترک ، با روش های میان رشته ای و برنامه های مبتنی بر علم برای پایداری همراه است.

چالش اصلی پیش روی حفاظت ، توسعه ابزارهای عملی برای پرداختن به ارتباط سلامت اکوسیستم و رفاه انسان ، پیشرفت علم اساسی بین رشته ای است که اساس عمل حفاظت است و اجرای این علم در تصمیم گیری برای مدیریت ، حفظ و بازیابی اکوسیستم های اقیانوس.

اگرچه انسان ها به طور عمدی و ناخواسته محیط خود را برای هزاران سال تغییر شکل داده اند ، اما مقیاس و دامنه نفوذ انسان بر اقیانوس ها در انسان انسانی بی سابقه است. علوم اقیانوس دانش ما را در مورد تهدیدات و تأثیرات یکپارچگی اکولوژیکی افزایش داده است ، اما مقیاس منحصر به فرد و دامنه تغییرات عدم اطمینان در مورد پاسخ سیستم های پویا اجتماعی - زیست محیطی را افزایش می دهد. بنابراین ، برای درک و محافظت از تنوع زیستی اقیانوس ها و بهبود تأثیرات منفی تغییر اقیانوس بر مردم ، درک باورها ، ارزش ها ، رفتارها و تأثیرات انسانی حیاتی است. برعکس ، در یک سیاره تحت سلطه انسان ،درک و پرداختن به بهزیست

آرشيو مطالب
آمار سایت
افراد آنلاین :
بازديدهاي امروز :
بازديدهاي ديروز :
كل بازديدها :
بازدید این هفته :
بازدید این ماه :
تعداد نظرات :
تعداد كل مطالب :