قالب وبلاگ
رویای رود
به دانشمندان حفاظت از دریا کمک می کند تا اصول مربوط به اقیانوس شناسی ، بوم شناسی ، مردم شناسی ، اقتصاد ، علوم سیاسی و سایر علوم طبیعی و اجتماعی را برای مدیریت و حفظ تنوع زیستی دریایی به کار گیرند. درک چگونگی و چگونگی فرایندهای اجتماعی و زیست محیطی در تلاش برای دستیابی به اقیانوس های سالم و پایدار را تسهیل می کند با استفاده از ترکیبی از مواد نمایشگاهی ، رویکردهای عملی و مباحث نظری آینده نگر برای افزایش ارزش برای خوانندگان با توجه به تحقیق ، مدیریت و برنامه ریزی حفاظت
پيوندهای روزانه

این جلد یک درمان جامع از چگونگی استفاده از اصول زیست محیطی و زیست شناسی حفاظتی برای به حداکثر رساندن کنترل بیولوژیکی است. کنترل بیولوژیکی حفاظت روشهای مختلفی را برای اصلاح یا دستکاری محیط برای افزایش فعالیتهای دشمنان طبیعی آفات ارائه می دهد. این یک پیوند مفهومی بین اکولوژی و استفاده کشاورزی از عوامل برای کنترل بیولوژیکی ایجاد می کند ، و هر دو مورد نظری و همچنین نگرانی های مدیریت عملی را مورد بحث قرار می دهد. این حجم که برای اکولوژیست ها و حشره شناسان جالب است ، همچنین مورد توجه دانشمندان ، اساتید ، محققان و دانشجویان علاقه مند به مدیریت آفات ، باغبانی ، علوم گیاهی و کشاورزی قرار خواهد گرفت.

حفاظت و نمایشگاه ها: بسته بندی ، حمل و نقل ، ذخیره سازی و ملاحظات زیست محیطی نظریه و عمل را در حفاظت از نمایشگاه ها ارائه می دهد. هدف این کتاب ترویج اقدامات بهتر حفاظتی و فرسایش کمتر آثار هنری است. مباحث مورد بحث در این کتاب شامل اصول حفاظت ، بررسی و گزارش ثبات ساختاری ، آماده سازی و نگهداری و ذخیره سازی یک اثر هنری است. تکنیک های بسته بندی سنتی و جدید ، طراحی و ساخت مورد و کانتینر ، حالت های حمل و نقل ، استراتژی ها و تجهیزات و توافق نامه های وام و بیمه نیز به طور مفصل مورد بررسی قرار می گیرند. پزشکان محافظه کار ، برگزارکنندگان نمایشگاه ، تکنسین ها و متخصصان حمل و نقل کتاب را بسیار مفید می دانند.

  • شامل فصلهایی توسط یک تیم بین المللی از مقامات برجسته است
  • پیوند مفهومی بین اکولوژی و استفاده کشاورزی از عوامل برای کنترل بیولوژیکی ایجاد می کند
  • در مورد هر دو مباحث نظری و همچنین نگرانی های مدیریت عملی بحث می کند
  • نمونه های خاصی از چگونگی استفاده از اصول حفاظت برای به حداکثر رساندن کنترل بیولوژیکی آفات را ارائه می دهد
ماهی و صدف ماهیانه سالانه نزدیک به 70 میلیون تن پروتئین حیوانی خوراکی جهان را تشکی تعداد بازدید : 63
[ چهارشنبه 12 خرداد 1400 ] [ 3:39 ] [ رویا رودیاری ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


حفاظت از اقیانوس آنتروپوسن: علم میان رشته ای در حمایت از طبیعت و مردم بر راهکارهایی برای ارتباط بهتر عمل حفاظت از دریا با نیازها و اولویت های جمعیت در حال رشد جهانی انسان تأکید دارد. این مفهوم طبیعت و مردم به عنوان بخشی از اکوسیستم های مشترک ، با روش های میان رشته ای و برنامه های مبتنی بر علم برای پایداری همراه است.

چالش اصلی پیش روی حفاظت ، توسعه ابزارهای عملی برای پرداختن به ارتباط سلامت اکوسیستم و رفاه انسان ، پیشرفت علم اساسی بین رشته ای است که اساس عمل حفاظت است و اجرای این علم در تصمیم گیری برای مدیریت ، حفظ و بازیابی اکوسیستم های اقیانوس.

اگرچه انسان ها به طور عمدی و ناخواسته محیط خود را برای هزاران سال تغییر شکل داده اند ، اما مقیاس و دامنه نفوذ انسان بر اقیانوس ها در انسان انسانی بی سابقه است. علوم اقیانوس دانش ما را در مورد تهدیدات و تأثیرات یکپارچگی اکولوژیکی افزایش داده است ، اما مقیاس منحصر به فرد و دامنه تغییرات عدم اطمینان در مورد پاسخ سیستم های پویا اجتماعی - زیست محیطی را افزایش می دهد. بنابراین ، برای درک و محافظت از تنوع زیستی اقیانوس ها و بهبود تأثیرات منفی تغییر اقیانوس بر مردم ، درک باورها ، ارزش ها ، رفتارها و تأثیرات انسانی حیاتی است. برعکس ، در یک سیاره تحت سلطه انسان ،درک و پرداختن به بهزیست

آرشيو مطالب
آمار سایت
افراد آنلاین :
بازديدهاي امروز :
بازديدهاي ديروز :
كل بازديدها :
بازدید این هفته :
بازدید این ماه :
تعداد نظرات :
تعداد كل مطالب :